W Arja Medical koncentrujemy się na innowacyjnych rozwiązaniach telemedycznych. Naszą misją jest wspieranie zdrowia pacjentów, komfortu pracy personelu medycznego i efektywności operacyjnej placówek medycznych.

Arja Medical - kompleksowe rozwiązania
zdalnej opieki zdrowotnej

Stawiamy na rozwój rozwiązań telemedycznych i usług e-zdrowia, współpracując z liderami technologicznymi w branży zdalnej opieki medycznej. Dostarczamy innowacyjne, kompleksowe i skalowalne technologie dla różnych obszarów usług zdrowotnych.
Nasza misja oparta jest na rozwijaniu partnerstwa i współpracy. Realizujemy ją z myślą o stałym polepszaniu zdrowia pacjentów poprzez dostarczanie rozwiązań, które ułatwiają i przyspieszają dostęp do lekarzy różnych specjalizacji, zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pracy personelu medycznego oraz zwiększają opłacalność działałania placówek medycznych i klientów instytucjonalnych.

ARJA MEDICAL
Telemedycyna - standard w opiece zdrowotnej

Telemedycyna na świecie i w Polsce jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów ochrony zdrowia o ogromnym potencjale. Kolejne generacje technologii telemedycznych dają pacjentom i personelowi medycznemu coraz większe możliwości świadczenia usług zdrowotnych bez konieczności fizycznego kontaktu pomiędzy lekarzem i pacjentem, a co najważniejsze, bez kompromisów w kwestii skuteczności i jakości świadczonej opieki. Telemedycyna to rozwiązania likwidujące bariery geograficzne i wykluczenie komunikacyjne części Polaków utrudniające do tej pory dostęp pacjentów do lekarzy.

Rozwiązania w ofercie Arja Medical

TELEMEDYCZNE
GABINETY LEKARSKIE
ZDALNE ĆWICZENIA
FIZJO & FITNESS
ZDALNY
MONITORING ZDROWIA

Współpraca z Arja Medical, to:

Zwiększony dostęp do lekarzy i badań diagnostycznych

Telemedyczny Gabinet Lekarski umożliwia pacjentom szybszą konsultację wybranego specjalisty, skracając kolejki w oczekiwaniu na wizytę. Zapewnia rzetelne badanie w pożądanym miejscu i czasie, wyrównując dostęp do wymaganej specjalizacji lekarskiej, bez fizycznej obecności lekarza.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość opieki

Dostarczamy najnowsze technologie zdalnego monitorowania i analizy parametrów życiowych pacjenta. To wyjątkowo proste w obsłudze urządzenia diagnostyczne zintegrowane z intuicyjną platformą telemedyczną i call-center, które wspomagają opiekunów w szybkiej reakcji na zmiany stanu zdrowia pacjentów czy podopiecznych.

Wzrost efektywności operacyjnej placówek

Terminale do zdalnych badań diagnostycznych pozwalają zaoszczędzić czas lekarzy, zwiększyć liczbę dostępnych konsultacji dla pacjentów, zminimalizować koszty "no-show" oraz zwiększyć przychody placówek dzięki formule zdalnej usługi medycznej. Placówki medyczne zyskują nowe narzędzie wspomagające efektywność i komfort pracy personelu medycznego, zapewniając lepszą dostępność lekarzy.

Wygoda i skuteczność

Prostota obsługi, wygoda i niezawodność to cecha wspólna wszystkich rozwiązań proponowanych przez Arja Medical. Na szczególną uwagę zasługuje platforma Kemtai - najbardziej zaawansowana na świecie technologia wizji komputerowej wykorzystująca sztuczną inteligencję, gwarantująca prawidłowość wykonywanych ćwiczeń fitness i fizjo w dowolnym miejscu i czasie.

Jesteś właścicielem lub zarządzasz placówkami medycznymi? Jesteś fizjoterapeutą, rehabilitantem  lub trenerem personalnym? Dołącz do sieci Partnerów biznesowych Arja Medical.
WSPÓŁPRACA

Napisz do nas

Interesuje mnie:
* informacje wymagane
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.
Arja Medical
Plac Solny 14/3,
50-062 Wrocław

Tel: 071 707 1180
info@arjamedical.com