Telemedyczne Gabinety Lekarskie

Efektywne i kompleksowe zdalne badanie z wideo-konsultacją lekarską.
SKONTAKTUJ SIĘ

Terminal do zdalnego badania pacjenta - jak działa?

Terminal z podłączonymi urządzeniami diagnostycznymi, obsługiwany przez personel pielęgniarski, to baza do przeprowadzenia w pełni profesjonalnej zdalnej wizyty lekarskiej. Lekarz o umówionej godzinie łączy się z terminalem korzystając jedynie z komputera i dostępu do internetu. Personel pielęgniarski asystuje podczas badania wykonując działania zgodnie z instrukcjami lekarza, który w czasie rzeczywistym otrzymuje odczyty z urządzeń diagnostycznych (np.: elektrokardiogram, obraz przewodu słuchowego, odsłuch fonendoskopii czy wynik spirometrii) mając cały czas kontakt audio-wideo z pacjentem. Przed lub w trakcie badania, lekarz może otrzymać dodatkowe informacje o stanie zdrowia pacjenta w formie zdjęć lub plików tekstowych (np. wyniki badań krwi). Po zakończeniu konsultacji wszystkie zebrane dane zapisywane są w jednym raporcie tekstowym lub wysyłane do EDM.

Obecność personelu pielęgniarskiego zapewnia:
Prawidłowe użycie terminala i urządzeń diagnostycznych.
Wcześniejsze przygotowanie pacjenta do konsultacji (zapisanie podstawowych danych pacjenta, wstępnego wywiadu, przeprowadzenie niektórych badań np.: EKG, czy zapisanie wyników podstawowych parametrów życiowych).
Dodatkową weryfikację kondycji pacjenta i przekazywanych lekarzowi informacji.
Wsparcie w komunikacji pomiędzy pacjentem a lekarzem, szczególnie w przypadku badania osób starszych lub osób z niepełnosprawnościami.

Platforma telemedyczna
Agnes Connect

Bezpieczna, oparta na chmurze, platforma telemedyczna zapewniająca połączenie audio-wideo pomiędzy lekarzem i terminalem, przy którym znajduje się pacjent. Gwarantuje szyfrowaną wymianę danych medycznych z urządzeń diagnostycznych w czasie rzeczywistym, a także przesyłanie obrazów czy dokumentów tekstowych. Platforma posiada funkcjonalność kalendarza umawiania wizyt u konkretnych lekarzy znajdujących się w bazie placówki oraz moduł analityczny aktywności użytkowników terminali.

POBIERZ BROSZURĘ
Rodzaje terminali
TERMINAL NA WÓZKU JEZDNYM
TERMINAL NA 
BIURKO
TERMINAL
ŚCIENNY
TERMINAL MOBILNY W WALIZCE
Wybrane
urządzenia diagnostyczne
SPIROMETR
MONITOR
FUNKCJI
ŻYCIOWYCH
Sonda USG
E-stetoskop
12-odprowadzeniowe EKG
Wideo-otoskop / Wideo-dermatoskop / Kamera uniwersalna
W Arja Medical oferujemy różne konfiguracje terminali i urządzeń diagnostycznych, aby dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb placówki i lekarza.
Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz placówkami medycznymi i chcesz uzyskać więcej informacji na temat współpracy kliknij w poniższy link:
WSPÓŁPRACA

Napisz do nas

Interesuje mnie:
* informacje wymagane
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.
Arja Medical
Plac Solny 14/3,
50-062 Wrocław

Tel: 071 707 1180
info@arjamedical.com